soutio
ZakázkyOrganizaceCeník
Přihlásit seVyzkoušet zdarma
soutio

Veřejné zakázky bez hledání. Soustřeďte se na to, kde vyhrát.

✉info@soutio.com

Produkt

  • Zakázky
  • Organizace
  • Ceník
  • Jak to počítáme
  • Founders

Účet

  • Přihlásit se
  • Vyzkoušet zdarma
  • Můj profil

Právní informace

  • Ochrana osobních údajů
  • Cookies
  • Obchodní podmínky
  • Podmínky použití
© 2026 Nákupátor s.r.o. · IČO 17344689 · Rybná 716/24, 110 00 Praha 1Veřejné zakázky publikované zadavateli dle zák. č. 134/2016 Sb. (ZZVZ).
Domů›Zakázky

Zakázky

866 nalezených zakázek

Filtry

Země
Standardně jen české zakázky. Zaškrtnutím přidáte zahraniční.
60100000Služby silniční dopravy
Kraj (místo plnění)
Filtruje podle místa plnění zakázky. Některé zakázky kraj neuvádějí.
Stav
Resetovat
Aktivní filtry:Země: Česko×CPV: 60100000 — Služby silniční dopravy×S termínem podání×
Výzva k podání nabídek č. 738 - DNS - Odvoz dříví na LS Šternberk 2026_II
Lesy České republiky, s.p.

Předmětem je služba odvozu dříví ze zásob Lesů České republiky pro LS Šternberk, tedy přeprava / svozy / vagónování dříví v režimu zavedeného DNS „Přeprava dříví“. Z dokumentace plyne, že se pracuje s jednotkovými cenami za m3 a že dodavatel nesmí překročit zadavatelem maximálně akceptovatelné jednotkové ceny; při

UzavřenoPo lhůtě · 27. srpna 2026 v 09:00Služby silniční dopravy
Výzva k podání nabídek č. 737 - Přeprava dříví na LS Ruda nad Moravou 2026932 500 Kč
Lesy České republiky, s.p.

Předmětem je služba přepravy dříví z OM, včetně svozu a vagónování, tedy operativní lesní logistika navázaná na odvoz dříví ze zakázek zadavatele. Nabídka se podává s vyplněným ceníkem, přičemž zadavatel stanovuje maximálně akceptovatelné jednotkové ceny v Kč bez DPH/m3 a překročení limitu vede k vyloučení. Součástí

UzavřenoPo lhůtě · 14. srpna 2026 v 09:00Služby silniční dopravy
Výzva k podání nabídek č. 736 - Přeprava dříví v působnosti OŘ severní Čechy - 300 m3 III.Q 2026
Lesy České republiky, s.p.

Předmětem je zajištění přepravy dřevní hmoty a vagónování dříví v působnosti OŘ severní Čechy pro objem 300 m3 ve III. čtvrtletí 2026. Jde o plnění v rámci dynamického nákupního systému „Přeprava dříví (DNS)“, takže účast je fakticky omezená na dodavatele zařazené do tohoto DNS. Z podkladů plyne povinnost vyplnit

UzavřenoPo lhůtě · 13. srpna 2026 v 10:00Služby silniční dopravy
Výzva k podání nabídek č. 734 - Přeprava dříví LS Telč
Lesy České republiky, s.p.

Předmětem je přeprava dříví z lokality OM do lokality ES, přeprava dříví mezi odvozními místy, nakládání z více než tří skládek a ostatní práce s hydraulickým jeřábem mimo vagónování. Zakázka je zadávána v dynamickém nákupním systému „Přeprava dříví (DNS)“, takže účast připadá v úvahu zejména pro dodavatele, kteří

UzavřenoPo lhůtě · 3. srpna 2026 v 08:00Služby silniční dopravy
Výzva k podání nabídek č. 735 - Přeprava dříví LS Ledeč nad Sázavou
Lesy České republiky, s.p.

Předmětem je zajištění přepravy dřevní hmoty, konkrétně odvoz dříví z lokality OM do lokality ES, přeprava mezi odvozními místy, nakládání z více než tří skládek a ostatní práce s hydraulickou rukou mimo vagónování. Z dokumentace plyne, že dodavatel musí beze změn akceptovat závazný vzor smlouvy a vyplnit ceník s

UzavřenoPo lhůtě · 3. srpna 2026 v 08:00Služby silniční dopravy
Výzva k podání nabídek č. 733 - Přeprava dříví LS Pelhřimov72 785 Kč
Lesy České republiky, s.p.

Přeprava dříví mezi odvozními místy, nakládání dříví postupně z více než tří skládek.

UzavřenoPo lhůtě · 20. července 2026 v 08:00Služby silniční dopravy
Výzva k podání nabídek č. 732 - Přeprava dříví LS Nové Město na Moravě169 300 Kč
Lesy České republiky, s.p.

- odvoz dříví z lokality OM do lokality ES - nakládání dříví postupně z více než tří skládek - ostatní práce s hydraulickou rukou mimo vagónování

UzavřenoPo lhůtě · 13. července 2026 v 08:00Služby silniční dopravy
Výzva k podání nabídek č. 731 - Přeprava dříví v působnosti OŘ severní Čechy - 600 m3. 2.pololetí 2026
Lesy České republiky, s.p.

Předmětem zakázky je zajištění přepravy dříví v objemu 600 m3 v působnosti Oblastního ředitelství severní Čechy. Dokumentace neobsahuje technické specifikace ani hodnoticí kritéria, jde tedy o standardní poptávku na fyzickou přepravu dřevní hmoty v rámci obvyklého režimu Lesů ČR. Lze očekávat běžné smluvní podmínky

UzavřenoPo lhůtě · 9. července 2026 v 10:00Služby silniční dopravy
Výzva k podání nabídek č. 728 - Přeprava dříví na LS Jindřichův Hradec III.Q 202672 225 Kč
Lesy České republiky, s.p.

Předmětem zakázky je nepravidelný svoz zbytkových zásob sortimentů dříví mezi jednotlivými odvozními místy v rámci LS Jindřichův Hradec, tedy vnitroareálová přeprava podle aktuálních potřeb zadavatele. Plnění vyžaduje použití odvozní soupravy auto s přívěsem a zahrnuje i související činnosti dle ceníku, například

UzavřenoPo lhůtě · 7. července 2026 v 09:00Služby silniční dopravy
Výzva k podání nabídek č. 729 - Přeprava dříví na OŘ ZČ oblast Karlovy Vary1 187 575 Kč
Lesy České republiky, s.p.

Zakázka pokrývá komplexní služby přepravy dřevní hmoty, od svozu z odvozních míst přes dopravu k odběratelům nebo na expediční sklady až po vagonování a nakládku i z více skládek. Dodavatel vyplňuje jednotkové ceny v závazném ceníku, které nesmí překročit maximální limity, a doplňuje povinná čestná prohlášení o střetu

UzavřenoPo lhůtě · 29. června 2026 v 10:00Služby silniční dopravy
Výzva k podání nabídek č. 727 - Přeprava dříví na LS Frýdek-Místek II.20264 036 350 Kč
Lesy České republiky, s.p.

Předmětem zakázky je komplexní zajištění přepravy vyrobeného dříví v různých sortimentech i surových kmenech mezi stanovenými lokalitami, případně včetně vagonování a dalších souvisejících úkonů. Nabídka musí být podána na celé plnění bez možnosti dělení a musí obsahovat vyplněný závazný ceník s jednotkovými cenami,

UzavřenoPo lhůtě · 26. června 2026 v 09:00Služby silniční dopravy
Výzva k podání nabídek č. 730 - Přeprava dříví na OŘ ZČ oblast Plzeň625 825 Kč
Lesy České republiky, s.p.

Zakázka se týká komplexních služeb přepravy dřevní hmoty včetně osové dopravy, přesunů mezi sklady, nakládek, vagónování a souvisejících povýrobních prací. Plnění probíhá dle jednotlivých výzev s požadavky na zahájení přepravy v určený den a respektováním přesných postupů předání a evidence včetně dodacích listů a GPS

UzavřenoPo lhůtě · 29. června 2026 v 10:00Služby silniční dopravy
Smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové dopravě – oblast Znojemsko – část 106
Jihomoravský kraj

Předmětem je dlouhodobé zajištění veřejných služeb v přepravě cestujících na definovaných linkách v oblasti Znojemsko, včetně provozu klasických a malých autobusů v předepsaných standardech IDS JMK, dodržení parametrů jízdních řádů, kapacit a technických požadavků na vozidla. Zadávací dokumentace stanovuje řadu

UzavřenoPo lhůtě · 20. července 2026 v 23:59Služby silniční dopravy
Smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové dopravě – oblast Znojemsko – část 104
Jihomoravský kraj

Předmětem zakázky je zajištění veřejné linkové autobusové dopravy v oblasti Znojemsko – část 104, včetně provozu na určených linkách, nasazení vozidel požadovaných kategorií a poskytování přepravních služeb dle standardů IDS JMK. Nabídka musí obsahovat řadu povinných příloh, zejména kvalifikační doklady, čestná

UzavřenoPo lhůtě · 20. července 2026 v 23:59Služby silniční dopravy
Smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové dopravě – oblast Znojemsko – část 102
Jihomoravský kraj

Předmětem je zajištění provozu veřejné linkové autobusové dopravy v části Znojemsko–102, zahrnující definované linky, roční výkony a nasazení vozidel splňujících technické a provozní standardy IDS JMK. Plnění vyžaduje dodržení striktních parametrů pro kategorie autobusů, minimální počty vozidel, jejich stáří, vybavení

UzavřenoPo lhůtě · 20. července 2026 v 23:59Služby silniční dopravy
Smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové dopravě – oblast Znojemsko – část 101
Jihomoravský kraj

Předmětem je kompletní provoz autobusové dopravy na vymezených linkách Znojemska včetně dodání vozidel splňujících standardy IDS JMK, jejich certifikace a plnění rozsáhlých technických a provozních parametrů. Nabídka musí obsahovat řadu čestných prohlášení, cenový formulář, seznam poddodavatelů a doklady o

UzavřenoPo lhůtě · 20. července 2026 v 23:59Služby silniční dopravy
Doprava - Hotel U Zeleneho Stromu15 950 Kč
Karlovarský kraj

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na exkurzi pro Střední školu stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a následně přistavení autobusu k místu exkurze a odvoz zpět.

UzavřenoPo lhůtě · 5. června 2026 v 10:00Služby silniční dopravy
Rozvoz členů komise Vesnice roku 202621 500 Kč
Karlovarský kraj

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na rozvoz členů komise v termínech akce: Vesnice roku Karlovarského kraje 2026. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místa exkurze, popojíždění po místech exkurze, dále dopravu zpět a dobu čekání.

UzavřenoPo lhůtě · 15. května 2026 v 09:00Služby silniční dopravy
Přeprava diplomatických zásilek a osobních věcí zaměstnanců Ministerstva zahraničních věcí České republiky včetně zajištění souvisejících služeb22 760 000 Kč
Ministerstvo zahraničních věcí

Předmětem plnění je při exportu z České republiky do vybraných destinací v zahraničí zajištění (zprostředkování) komerční přepravy zásilek diplomatické pošty a osobních věcí zaměstnanců Ministerstva zahraničních věcí České republiky (dále jen „MZV“) jednotlivými druhy přepravy (letecká, námořní, kamionová a silniční)

UzavřenoPo lhůtě · 4. března 2026 v 10:00Letecká doprava60100000 · vedlejší
Doprava dětí – červen III103 055 Kč
Karlovarský kraj

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění zbylé autobusové dopravy na exkurze v rámci Karlovarského kraje pro školy během měsíce června. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a zpět i dobu čekání.

ZrušenoPo lhůtě · 2. června 2026 v 10:00Služby silniční dopravy
Provoz poptávkové dopravy v Českém Krumlově7 900 000 Kč
Město Český Krumlov

Předmětem zakázky je zajištění kompletního provozu poptávkové dopravy v Českém Krumlově včetně dodání vozidla, provozu služby až 12 hodin denně, přechodu na plně elektrické vozidlo do šesti měsíců a plnění technických požadavků pro přepravu kočárku i osoby na vozíku. Dodavatel odvádí veškeré jízdné zadavateli a je

UzavřenoPo lhůtě · 7. července 2026 v 09:00Služby silniční dopravy
Doprava ŽP – červen II57 700 Kč
Karlovarský kraj

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění zbylé autobusové dopravy na exkurze v rámci Karlovarského kraje pro školy během měsíce června. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a zpět i dobu čekání.

UzavřenoPo lhůtě · 22. května 2026 v 10:00Služby silniční dopravy
Doprava - Bärnau
Karlovarský kraj

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na exkurzi pro Střední školu stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a dopravu zpět včetně čekání.

ZrušenoPo lhůtě · 1. června 2026 v 10:00Služby silniční dopravy
Doprava dětí – červen II69 290 Kč
Karlovarský kraj

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění zbylé autobusové dopravy na exkurze v rámci Karlovarského kraje pro školy během měsíce června. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a zpět i dobu čekání.

UzavřenoPo lhůtě · 26. května 2026 v 10:00Služby silniční dopravy
Stránka 1 / 37Další →