soutio
ZakázkyOrganizaceCeník
Přihlásit seVyzkoušet zdarma
soutio

Veřejné zakázky bez hledání. Soustřeďte se na to, kde vyhrát.

✉info@soutio.com

Produkt

  • Zakázky
  • Organizace
  • Ceník
  • Jak to počítáme
  • Founders

Účet

  • Přihlásit se
  • Vyzkoušet zdarma
  • Můj profil

Právní informace

  • Ochrana osobních údajů
  • Cookies
  • Obchodní podmínky
  • Podmínky použití
© 2026 Nákupátor s.r.o. · IČO 17344689 · Rybná 716/24, 110 00 Praha 1Veřejné zakázky publikované zadavateli dle zák. č. 134/2016 Sb. (ZZVZ).
Domů›Zakázky

Zakázky

25 nalezených zakázek

Filtry

Země
Standardně jen české zakázky. Zaškrtnutím přidáte zahraniční.
43328100Hydraulická zařízení
Kraj (místo plnění)
Filtruje podle místa plnění zakázky. Některé zakázky kraj neuvádějí.
Stav
Resetovat
Aktivní filtry:Země: Česko×CPV: 43328100 — Hydraulická zařízení×S termínem podání×
Dodávka technologií pro vyvíjené testovací pracoviště – testbed EnMIS
BENEŠ a LÁT a.s.

Tato výzva je součástí dotačního projektu „EnMIS – Systém energetického managementu průmyslových procesů řízený umělou inteligencí, pod číslem CZ.01.01.01/01/25_067/0009879, v rámci programu vyhlašovaného Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR: Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, název výzvy:

UzavřenoPo lhůtě · 30. března 2026 v 09:00Scada (Supervisory Control And Data Acquisition) nebo podobné systémy43328100 · vedlejší
Hydraulické průlomové prostředky s příslušenstvím2 175 700 Kč
Ministerstvo vnitra

viz Výzva k podání nabídek

UzavřenoPo lhůtě · 3. února 2026 v 09:00Hydraulická zařízení
Speciální technické prostředky pro hasiče2 151 915 Kč
Statutární město Brno

Předmětem veřejné zakázky je: - pro část A) veřejné zakázky – pořízení osmi kusů profesionální termokamery pro hasiče s požadovaným příslušenstvím, složením a požadovanými technickými parametry, a to dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace, - pro část B) veřejné zakázky – pořízení

UzavřenoPo lhůtě · 23. října 2025 v 08:00Měřicí přístroje43328100 · vedlejší
SOU Uherský Brod – modernizace vybavení COP učebními pomůckami – VII
Střední odborné učiliště Uherský Brod

Předmětem veřejné zakázky, kterou zadavatel rozdělil na 3 části, je pro: část 1 dodávka 1 ks hydraulických tabulových nůžek s NC dorazem a dotykovým displejem, pro část 2 dodávka 1 ks dronu s termokamerou a pro část 3 dodávka 1ks zařízení pro servis klimatizací s chladivem 1234yf a 1 ks zařízení pro servis klimatizací

PřidělenoPo lhůtě · 11. července 2025 v 10:00Hydraulická zařízení
POŘÍZENÍ VYBAVENÍ DO UČEBNY HYDRAULIKA - PNEUMATIKA
VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

Předmětem výběrového řízení je dodávka vybavení pro učebnu hydraulika - pneumatika blíže specifikovaného v příloze č. 3 ((Protokol o splnění požadovaných parametrů) této výzvy k podání nabídek. Dodávka musí splňovat všechny definované požadavky v příloze č. 3, v opačném případě bude nabídka účastníka z výběrového

UzavřenoPo lhůtě · 17. června 2025 v 13:00Hydraulická zařízení
Modernizace teplárny ŠKO-ENERGO – OB4 Výklopna121 536 000 Kč
ŠKO-ENERGO, s.r.o.

Předmětem této veřejné zakázky je OB 4: Výklopna, který zahrnuje primární systém manipulace a vykládky kontejnerů s dřevní štěpkou dopravovaných po železnici, včetně vlastního výklopného zařízení a výsypky. Součástí této veřejné zakázky je i velín, zakrytí – zastřešení výklopny, odprašovací zařízení a veškerá zařízení

ZrušenoPo lhůtě · 15. května 2024 v 11:00Zdvihací a manipulační zařízení a jejich díly43328100 · vedlejší
Nákup 6 ks hydraulických válců 500/220-2200 včetně příslušenství13 500 000 Kč
Povodí Vltavy, státní podnik

Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba a dodávka 6 ks hydraulických válců 500/220 - 2200 včetně příslušenství. Příslušenstvím se rozumí 6 ks stabilních stojanů dle návrhu dodavatele pro skladování hydraulických válců ve svislé poloze. Příslušenstvím je rovněž 12 ks hydraulicky výsuvných čepů, upevňujících

UzavřenoPo lhůtě · 11. března 2024 v 10:00Hydraulická zařízení
Nákup 6 ks hydraulických válců 500/220-2200 včetně příslušenství15 000 000 Kč
Povodí Vltavy, státní podnik

Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba a dodávka 6 ks hydraulických válců 500/220 - 2200 včetně příslušenství. Příslušenstvím se rozumí 6 ks stabilních stojanů dle návrhu dodavatele pro skladování hydraulických válců ve svislé poloze. Příslušenstvím je rovněž 12 ks hydraulicky výsuvných čepů, upevňujících

PřidělenoPo lhůtě · 11. března 2024 v 10:00Hydraulická zařízení
Rozšíření výukových panelů hydraulických obvodů v rámci projektu "Podpora technických a řemeslných oborů v MSK" II842 000 Kč
Moravskoslezský kraj

Předmětem veřejné zakázky je dodávka komponentů k rozšíření výukových panelů hydraulických obvodů, a to včetně návodů k použití v českém jazyce, v rámci projektu „Podpora technických a řemeslných oborů v MSK“, registrační číslo projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0010809. Součástí dodávky komponentů pro výuku

UzavřenoPo lhůtě · 6. března 2023 v 10:00Hydraulická zařízení
Rozšíření výukových panelů hydraulických obvodů v rámci projektu "Podpora technických a řemeslných oborů v MSK"842 000 Kč
Moravskoslezský kraj

Předmětem veřejné zakázky je dodávka komponentů k rozšíření výukových panelů hydraulických obvodů, a to včetně návodů k použití v českém jazyce, v rámci projektu „Podpora technických a řemeslných oborů v MSK“, registrační číslo projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0010809. Součástí dodávky komponentů pro výuku

ZrušenoPo lhůtě · 13. února 2023 v 10:00Hydraulická zařízení
FZŠ - Sady hydraulického nářadí k vyprošťování
Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje

Dodání čtyř sad hydraulického vyprošťovacího zařízení v provední AKU s příslušenstvím dle technických podmínek.

UzavřenoPo lhůtě · 20. července 2022 v 10:00Hydraulická zařízení
Příslušenství HVZ LUKAS
Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje

Jedná se o dodání příslušenství k hydraulickému vyprošťovacímu zařízení v provední AKU dle technické specifikace.

UzavřenoPo lhůtě · 30. září 2021 v 09:00Hydraulická zařízení
Příslušenství HVZ WEBER
Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje

Jedná se o dodání příslušenství k hydraulickému vyprošťovacímu zařízení v provední AKU, dle technické specifikace.

UzavřenoPo lhůtě · 13. září 2021 v 09:00Hydraulická zařízení
102-200777 Nálezová oprava techniky LTZP-4 kusy tlaková hydraulická zařízení
Ministerstvo obrany

Předmětem plnění veřejné zakázky je nálezová oprava tlakových hydraulických zařízení. Přesný popis předmětu plnění a vymezení zakázky je v příloze č.1 až č.4 - specifikace a v návrhu Smlouvy o dílo č. 102-200777/2021-8407. Vyplňte a přiložte k nabídce. Zadavatel doporučuje prohlídku na adrese zadavatele, pouze však po

PřidělenoPo lhůtě · 4. srpna 2021 v 08:00Hydraulická zařízení
FZŠ - Sada hydraulického nářadí k vyprošťování
Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje

Jedná se o dodání minimálně jedné sady hydraulického vyprošťovacího zařízení v provedení AKU s příslušenstvím dle technických podmínek. Zadavatel si vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy spočívající v možnosti navýšení počtu sad a to až do hodnoty 661.157 Kč bez DPH, tj. 800.000 Kč vč. DPH.

UzavřenoPo lhůtě · 19. července 2021 v 09:00Hydraulická zařízení
Sada hydraulického nářadí k vyprošťování
Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje

Jedná se o dodání jedné sady hydraulického vyprošťovacího zařízení v provední aku s příslušenstvím dle technických podmínek.

UzavřenoPo lhůtě · 1. října 2020 v 09:00Hydraulická zařízení
Hydraulické nářadí k vyprošťování
Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje

viz přiložená dokumentace

UzavřenoPo lhůtě · 11. června 2020 v 09:00Hydraulická zařízení
Sada hydraulického nářadí k vyprošťování
Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje

Jedná se o dodání jedné sady hydraulického vyprošťovacího zařízení v provední aku s příslušenstvím dle technických podmínek.

UzavřenoPo lhůtě · 18. června 2019 v 09:00Hydraulická zařízení
Střihač pedálů
Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje

Pořízení 1 ks hydraulického vyprošťovacího zařízení – střihače pedálů.

PřidělenoHydraulická zařízení
Hydraulické vyprošťovací zařízení - aku
Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje

Jedná se o dodání sady hydraulického vyprošťovacího zařízení v provední aku dle technických podmínek.

UzavřenoPo lhůtě · 5. prosince 2018 v 07:00Hydraulická zařízení
Revize vyprošťovacích zařízení Weber-Hydraulik
Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje

Předmětem plnění této veřejné zakázky malého rozsahu je provedení pravidelných revizí a servisu vyprošťovacích zařízení zn. Weber-Hydraulik, které jsou v užívání u HZS Libereckého kraje.

UzavřenoPo lhůtě · 13. listopadu 2018 v 15:00Hydraulická zařízení
Periodická kontrola HVZ LUKAS
Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje
UzavřenoHydraulická zařízení
Revize vyprošťovacích zařízení Holmatro
Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje

Předmětem plnění této veřejné zakázky malého rozsahu je provedení pravidelných revizí a servisu vyprošťovacích zařízení zn. Holmatro, které jsou v užívání u HZS Libereckého kraje.

UzavřenoPo lhůtě · 15. srpna 2018 v 15:00Hydraulická zařízení
Revize vyprošťovacích zařízení Holmatro
Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje

Předmětem plnění této veřejné zakázky malého rozsahu je provedení pravidelných revizí a servisu vyprošťovacích zařízení zn. Holmatro, které jsou v užívání u HZS Libereckého kraje.

UzavřenoPo lhůtě · 2. října 2017 v 15:00Hydraulická zařízení
Stránka 1 / 2Další →