soutio
ZakázkyOrganizaceCeník
Přihlásit seVyzkoušet zdarma
soutio

Veřejné zakázky bez hledání. Soustřeďte se na to, kde vyhrát.

✉info@soutio.com

Produkt

  • Zakázky
  • Organizace
  • Ceník
  • Jak to počítáme
  • Founders

Účet

  • Přihlásit se
  • Vyzkoušet zdarma
  • Můj profil

Právní informace

  • Ochrana osobních údajů
  • Cookies
  • Obchodní podmínky
  • Podmínky použití
© 2026 Nákupátor s.r.o. · IČO 17344689 · Rybná 716/24, 110 00 Praha 1Veřejné zakázky publikované zadavateli dle zák. č. 134/2016 Sb. (ZZVZ).
Domů›Zakázky

Zakázky

5 000 nalezených zakázek · schovat zakázky bez termínu

Filtry

Země
Standardně jen české zakázky. Zaškrtnutím přidáte zahraniční.
0*
Kraj (místo plnění)
Filtruje podle místa plnění zakázky. Některé zakázky kraj neuvádějí.
Stav
Resetovat
Aktivní filtry:Země: Česko×CPV: 0*×
Výzva k podání nabídek č. 63 - Dodávky osiva pro LZ Židlochovice podzim 2026
Lesy České republiky, s.p.

Nákup osiva pšenice ozimé a ječmene ozimého s mořením Vibrance Duo pro osev podzim 2026. Ječmen ozimý: - odrůda Zorica - množství 15 t, balení Big Bag 500 kg Pšenice ozimá: - odrůda Aikido - množství 11,4 t, balení Big Bag 500 kg - odrůda Johnson - množství 11,4 t, balení Big Bag 500 kg

Aktivní7. září 2026 v 12:00 (za 6 dní)Obiloviny
ÚV O. N. Ves - budova flokulace a ozonizace - FVE
Slovácké vodárny a kanalizace, a. s.

Předmětem je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny pro objekt budovy flokulace a ozonizace v areálu úpravny vody, včetně návazných stavebně-technických a elektro prací podle výkazu výměr, situačního podkladu a návrhu smlouvy. Z dokumentů plyne, že je potřeba řešit i připojení výrobny do distribuční soustavy a

AktivníSolární fotovoltaické moduly
"Výsadba stromů - Suchdol nad Lužnicí"
Město Suchdol nad Lužnicí

Předmětem veřejné zakázky je provedení náhradní výsadby 93 ks dřevin v obci Suchdol nad Lužnicí a jejích místních částech.

UzavřenoPo lhůtě · 24. srpna 2026 v 10:00Stromy
FVE na objektech města Jevišovice – Design & Build – opakované řízení
Město Jevišovice

Předmětem je návrh, projektová příprava, dodávka a montáž tří fotovoltaických systémů na objektech města Jevišovice: na budově městského úřadu 9,84 kWp s baterií 17,4 kWh, na hasičské zbrojnici 9,84 kWp s baterií 17,4 kWh a na tělocvičně ZŠ a MŠ 29,52 kWp s baterií 34,8 kWh. Součástí je také zajištění prvního

Aktivní11. září 2026 v 10:00 (za 10 dní)Instalace a montáž solárních zařízení
Dodávky topného oleje pro DSP Tmavý Důl na období 2026 - 2028
Domov sociální péče Tmavý Důl

Předmětem je rámcová dohoda na průběžné dodávky topného oleje extra lehkého nízkosirného (TOEL) do dvou zásobníků v Domově sociální péče Tmavý Důl, celkem orientačně 170 000 litrů na období let 2026–2028. Plnění má být realizováno formou dílčích objednávek a potvrzování, přičemž zboží musí odpovídat technické

Aktivní24. září 2026 v 09:00 (za 23 dní)Topné oleje
FVE na nové MŠ a nové hasičské zbrojnici v obci Přílepy
OBEC PŘÍLEPY

Předmětem veřejné zakázky je elektroinstalace a zprovoznění fotovoltaické elektrárny (FVE) na dvou stanovištích zadavatele: a) na střeše budovy hasičské zbrojnice Přílepy. Součástí projektu je připojení FVE o instalovaném výkonu generátorů energie 14,4 kWp. Projekt uvažuje se dvěma poli a to na sedlové střeše

UzavřenoPo lhůtě · 2. července 2026 v 17:00Solární fotovoltaické moduly
Nákup PHM na komoditní burze - číslo aukce 1239522 750 Kč
Lesy České republiky, s.p.

Nákup motorové nafty (ČSN EN 14274 / ČSN EN 590) na komoditní burze - aukce č. 1239. Množství 15 000 litrů. Dodání do úložiště PHM LZ Boubín. JŘBU podle ust. § 64 písm. c) ZZVZ.

UzavřenoNafta (EN 590)
Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny pro centrální zadavatele MČ Praha 2 na roky 2027 a 2028
Městská část Praha 2

Předmětem je dodávka silové elektřiny v rámci sdružených služeb pro odběrná místa zadavatele ve dvou napěťových hladinách: nízké napětí a vysoké napětí, pro období 01.01.2027 až 31.12.2028. U části na NN je uvedeno předpokládané množství 4 533 MWh a u části na VN 2 014 MWh; cena je navázána na postupnou fixaci s

AktivníElektrická energie
Město Železná Ruda – instalace komunální FVE
Město Železná Ruda

Předmět veřejné zakázky je dodávka a instalace všech FVE jako celek, které jsou předmětem projektů v systému AIS SFZP ČR pod registračními čísly: 7221300910 - „Město Železná Ruda - instalace komunální FVE I“, 7221300911 - „Město Železná Ruda - instalace komunální FVE II“, s řízením chodu FVE s uplatněním

Aktivní18. září 2026 v 12:00 (za 17 dní)Instalace a montáž solárních zařízení
Sdružené služby dodávky zemního plynu (MO) pro Obec Stará Ves nad Ondřejnicí a sjednané organizace 2026
Obec Stará Ves nad Ondřejnicí

Předmětem burzovního obchodu je fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst zadavatele, s převzetím závazku zadavatele odebrat zemní plyn z plynárenské distribuční soustavy, včetně přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v

UzavřenoPo lhůtě · 8. července 2026 v 13:00Zemní plyn
Dodávky vzrostlých stromů se zemním balem - podzim 2026, jaro 20271 106 339 Kč
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ

Předmětem je rámcová kupní smlouva na dodávky sazenic vzrostlých stromů pěstovaných ve volné půdě a vyzvednutých se zemním balem, určených pro podzimní 2026 a jarní 2027 výsadby. Zadavatel požaduje konkrétní sortiment a množství podle přílohy č. 1, přičemž jde o jednorázové i dílčí objednávky v rámci rámce s jedním

AktivníStromy
Dodávky vzrostlých stromů se zemním balem - podzim 2026, jaro 20271 106 339 Kč
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ

Předmětem je rámcová kupní smlouva na dodávky vzrostlých stromů pěstovaných ve volné půdě a vyzvednutých se zemním balem, určených pro výsadby na podzim 2026 a na jaře 2027. Zadavatel v příloze rozepisuje velmi konkrétní sortiment ve dvou částech nabídky včetně druhů, kultivarů, velikostí a požadovaných počtů kusů;

AktivníStromy
FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA ČOV Okříšky - nové
Městys Okříšky

Předmětem je kompletní dodávka nové fotovoltaické elektrárny v areálu ČOV Okříšky včetně montáže na střeše objektu i na dalších konstrukcích v areálu, bateriového systému, DC/AC elektroinstalace, uzemnění, přepěťových ochran, napojení do rozvodu, výchozí revize, zaškolení obsluhy a dodání dokumentace skutečného

AktivníSolární fotovoltaické moduly
Dodávka elektřiny v období od 01.01.2027 do 31.12.20281 126 930 Kč
Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace

Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na období od 01.01.2027 do 31.12.2028 .

UzavřenoPo lhůtě · 7. července 2026 v 00:00Elektrická energie
Dodávka plynu v období od 1.1.2027 do 31.12.20281 169 820 Kč
Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace

dodávka plynu v rámci sdružených služeb dodávky plynu pro odběr do 630 MWh (plyn - maloodběr)

UzavřenoPo lhůtě · 7. července 2026 v 00:00Zemní plyn
Dodávka elektřiny v období od 1.1.2027 do 31.12.20281 126 930 Kč
Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace

Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na období období od 1.1.2027 do 31.12.2028.

UzavřenoPo lhůtě · 7. července 2026 v 00:00Elektrická energie
Dodávka zemního plynu na období 1.1.2027 - 31.12.202819 953 Kč
Základní škola a Mateřská škola Družby, Karviná, příspěvková organizace

Dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu na období od 1.1.2027 - 31.12.2028.

UzavřenoPo lhůtě · 7. července 2026 v 00:00Zemní plyn
Dodávka elektřiny na období 1.1.2027 - 31.12.2028751 075 Kč
Základní škola a Mateřská škola Družby, Karviná, příspěvková organizace

Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na období od 1.1.2027 - 31.12.2028. Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí na období od 1.1.2027 - 31.12.2028.

UzavřenoPo lhůtě · 7. července 2026 v 00:00Elektrická energie
FVE Bystřice n. Pernštejnem
Město Bystřice nad Pernštejnem

Předmětem je realizace tří fotovoltaických systémů pro městské objekty, a to včetně montáže, zapojení, oživení, revizí a předání dokumentace skutečného provedení; plnění vychází z projektové dokumentace a výkazů výměr. Součástí technického řešení je dodávka FV panelů, střídačů, bateriových úložišť, rozvaděčů,

Aktivní4. září 2026 v 12:00 (za 3 dní)Solární fotovoltaické moduly
Dodávka zemního plynu maloodběr, velkoodběr60 876 273 Kč
Městská část Praha 2

Předmětem je dodávka zemního plynu pro maloodběr a velkoodběr, tedy komoditní energetické plnění se dvěma odběrovými režimy. Z dokumentů, které byly k dispozici, nevyplývají žádná hodnoticí kritéria ani podrobné technické či smluvní požadavky. Pro účast je typicky rozhodující schopnost zajistit dodávky plynu v

AktivníZemní plyn
Instalace fotovoltaického systému na střeše objektu Modrý pavilon
MODRÝ PAVILON, s.r.o.

Předmětem tohoto výběrového řízení je dodávka nové, nepoužité technologie fotovoltaického systému na střeše objektu, včetně kompletní montáže a dodávky jednotlivých komponent technologického celku.

UzavřenoPo lhůtě · 1. července 2026 v 11:00Solární fotovoltaické moduly
Dodávka fotovoltaických elektráren pro obec Šestajovice na budově ČOV a sportovní hale
Obec Šestajovice

Předmětem je dodávka, montáž a uvedení do provozu fotovoltaické elektrárny na střeše provozní budovy ČOV a na střeše sportovní haly v Šestajovicích, včetně kompletní technologie, rozvaděčů, kabeláže, uzemnění, střídače a souvisejících stavebně-montážních prací. Součástí plnění je také zpracování potřebné projektové a

UzavřenoPo lhůtě · 26. srpna 2026 v 09:30Solární fotovoltaické moduly
Dodávka dřevní štěpky 2026/2027 – Dukovanská teplárenská s.r.o.3 795 000 Kč
Dukovanská teplárenská s.r.o.

Předmětem této zakázky je dodávka dřevní štěpky (dále jen „předmět veřejné zakázky“) společnost Dukovanská teplárenská s.r.o. na období 2026/2027.

UzavřenoPo lhůtě · 3. srpna 2026 v 09:16Paliva
Komunální FVE – Obec Světice – II.
Obec Světice

Tato veřejná zakázka je zadávána formou Design & Build. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na tři etapy: • v rámci první etapa jsou předmětem služby spočívající ve vypracování statického posudku, PBŘ a příslušných stupňů projektové dokumentace, za účelem vybudování FVE na 3 budovách ve vlastnictví zadavatele.

UzavřenoPo lhůtě · 20. srpna 2026 v 10:00Solární fotovoltaické moduly
Stránka 1 / 209Další →